:: strona główna :: :: pokoje :: :: cennik :: :: rezerwacja :: :: okolice :: :: linki ::  

Jak do nas Dojechać ?

UWAGA: Najbliższe parkingi (strzeżony i otwarty) znajdują się przy ul.Nowowiejskiego, która jest ulicą jednokierunkową - wjazd od strony ulic Jagiełły i Konopnickiej (obok Dworca Zachodniego). Możliwy jest też dojazd na parkingi od strony ul.1Maja-Ratuszowa-M.C.Skłodowskiej-Wyzwolenia-Nowowiejskiego(Parking)

Przypominamy, że w Olsztynie w obrębie Starego Miasta obowiązuje strefa płatnego parkowania ( od pn.-pt. 8.00 do 17.00) Cena parkingu strzeżonego dla naszych gości to -12 zł/doba/auto osobowe.

Mapa dojazdu

 

Okolice Hostelu "Wysoka Brama"

Wysoka Brama Katedra św. JakubaNasz Hostel znajduje się w centrum miasta Olsztyna przy tzw. starówce . Jest to najstarsza część miasta z wieloma interesującymi zabytkami m.in. średniowieczym zamkiem , katedrą św. Jakuba , starym i nowym ratuszem , biblioteką miejską , zabytkowymi kamienicami .
ZamekKościół przy ul. KopernikaRejon ten jest również miejscem rozrywki i centrum handlowym miasta. Niezliczone puby , restauracje , pobliska kręgielnia , sklepy , parki , butique , kina i teatr , zapewniają możliwość spędzenia miłych chwil na wypoczynku lub owocnych zakupach. Wszystkie te obiekty są w niewielkiej odległości od siebie , można do nich dotrzeć bez potrzeby dodatkowych dojazdów.

Hostel "Wysoka Brama" w Olsztynie 10-017 Olsztyn ul. Staromiejska 1
tel./fax.(089) 527 36 75, e-mail:poczta@hotelwysokabrama.olsztyn.pl

  POCZTA
Hosting & Design : FRAME STUDIO 2005 - aktualizacja : 05.02.2005 r. STATUS